Teenused

Taastumise teel on Sul võimalik kasutada erinevate teenuste toetust. Heaolu ja Taastumise Kool MTÜ teenuste loetelu:

• sotsiaalne rehabilitatsioon, mida vahendab Sotsiaalkindlustusamet
  • tööalane rehabilitatsioon, mida vahendab Töötukassa
  • isikukeksne erihoolekande teenusemudel (ISTE), mida vahendab kohalik omavalitsus koostöös Sotsiaalkindlustusametiga
  • erihoolekanne: igapäevaelu toetamine, töötamise toetamine ja toetatud elamine, mida vahendab Sotsiaalkindlustusamet
  • individuaalne kogemusnõustamine Töötukassa kaudu
  • individuaalne psühholoogiline nõustamine, mille raames meie psühholoogid Helle Niit, Urve Tõnisson, Heli Künnapuu, Teele Ööbik, Silvia Pütsep ja Hanna-Kai Reimand pakuvad vaimse tervise raskustest taastumiseks psühholoogilist nõustamist. Ühe nõustamise (45 min) maksumus on 5o eurot koos käibemaksuga. Alates 01.01.2024 liitunud klientidele on maksumus 70 eurot koos käibemaksuga.

Teenuste kohta on täpsemalt kirjas meie üksuste Tallinna Taastumise Kooli ja Tartu Taastumise Kooli kodulehtedel.